KAROLÍNA ZEŤOVÁ PHOTOGRAPHY

Spolupráce

 

Kadeřnice a vizážistka Lenka Pajdlová

Stylové kadeřnictví nabízí kompletní kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty. Profesionální kadeřnice se kompletně postará o Váš nový vzhled. Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, tak dámských, a samozřejmě také barvení,melírování,svatební a společenské účesy a mnoho dalšího. V roce 2015 Lenka rozšířila pole své působnosti i na oblast foto make-upu, svatebního i večerního líčení.

www.kadernictvi-pajdlova.webnode.cz
pajdlovalenka@seznam.cz

DJ Marty

Zajištění kompletní hudební produkce nejen pro svatební párty. Repertoár přizpůsobí podle nálady Vás i Vašich svatebních hostů. Zažijete den, který slůvkem "ANO" odstartuje Váš největší mejdan ....

www.martinstolar.cz
dj@martinstolar.cz

Svatební video Ydpro

Dvojice šikovných kameramanů. Michael Petr (kameraman, střihač a grafik) a Vít Bělunek (produkce a režie) Vám zajistí krásné videa ze svateb.

https://www.ydpro.cz/

Ludmila Závěšická

Kompletní příprava něvěsty, svědkyň a maminek od make-upu, ušití šatů až po vlasy nebo polštářky na prstýnky. Také skvělá organizátorka pro Váš svatební den.
V případě zájmu zašlu kontakt.

Zapůjčení veterána na svatbu

V případě zájmu stačí napsat a kontakt na soukromou osobu předám. Veteráni i s řidičem pro Váš svatební den.

Párty stany a oslavy Valašské Meziříčí

Jsme moderní společnost z Valašského Meziříčí, která vznikla z potřeb obyvatelstva a zabývá se pronájmem a prodejem partystanů, svatebních i velkokapacitních stanů. Zároveň půjčujeme mobiliář , vybavení , včetně květinové výzdoby a ostatních služeb jako je doprava a instalace atd. Máme nízké režie, tudíž nízké ceny.

Mikuš Libor 608 / 856 680