KAROLÍNA ZEŤOVÁ PHOTOGRAPHY

Reference

Reference jsou zkopírovány z facebookových stránek.

 

Moc děkujeme za nádherné svatební fotky. Původně jsem chtěla "jen pár fotek", ale když jsem viděla, jaké krásné fotky jste nám udělala, chtěla bych jich více a více :) Určitě se k Vám ještě objednáme na focení dětiček atd. Pokud se rozmýšlíte, neváhejte. Paní Karolína je milá a focení byla paráda, momentky i cílené fotografie jsou překrásné. Vše bylo tak nějak přirozené, moc pěkné. Za mě ANO a moc děkujeme.

Radka D.

Moc děkujeme za nádherné svatební fotečky. Všichni nám je chváli. A všichni chváli tvoji práci a hlavně kreativní nápady při pořizování fotek. Byla jsi opravdu jako náš stín a o některých fotkách jsme neměli nejmenší tušení, že vůbe vznikly. O to krásnější bylo naše následné překvapení.

Jitka K.

Jako vždy mnohokrát děkujeme za nádherné fotečky :) každý rok si říkáme, že lepší už to být nemůže... a vždy je :) Rádi se k tobě Kájo vracíme a budeme vracet i nadále :) Ještě jednou mnohokrát děkujeme, jsme velice šťastní, že tě máme :-).

Václav H.

Už odmalička člověk sní o své svatbě, jak bude vypadat a probíhat. O Káji jsem se dozvěděla od skvělé kadeřnice a vizážistky Lenky Pajdlové, která mě prozradila, že je Kája úžasná fotografka a opravdu je. Dokázala to svým profesionálním přístupem a odhodláním pro svou práci, kterou miluje a to jde na ní vidět. Bylo to naše první profesionální focení s manželem a nevěděli jsme,jak to celé dopadne. Už od rána byla Kája milá,usměvavá a nápaditá. Celý den díky Kaji dopadl naprosto luxusně a jde to vidět na fotkách, nechali jsme Káji volnou ruku při focení a byla to nejlepší volba, protože Kája umí vystihnout každou příležitost a pěkné místo na focení. Děkujeme ti Kájo z celého srdce za krásné a díky tobě nezapomenutelné vzpomínky, jsi anděl a teď naše kamarádka, co víc si člověk může přát. Všem vřele doporučujeme!!!

Petra O.

Musím strašně moc poděkovat za úžasné fotky.Nikdy bych nevěřila, že i já můžu vypadat na fotkách úplně jinak (daleko krásněji).A co dokáže s člověkem udělat šikovná kadeřnice i s vizáží a hlavně zlaté ruce zkušené slečny fotografky, která je neskutečně milá, řekne a poradí co máte dělat, takže se vůbec nemusíte stresovat a něčeho se bát. Po chvíli jsem ani nevěděla, že něco fotíme. A určitě každá z nás chce mít alespoň nějakou krásnou památku na sebe Takže já rozhodně DOPORUČUJI!!! Káji, ještě jednou MOC DĚKUJI.

Hana M.

Karolínu Zeťovou jsme si vybrali jako fotografku naší svatby. Od začátku až do konce jsme byli spokojeni, jak se zapojením tak s celkovou koordinací ohledně focení. Při každé příležitosti poradila jak co udělat, aby to na fotkách vypadalo co nejlépe. V konečné fázi byly fotky opravdu pěkně zpracované, bylo vybráno to, co nejvíce vystihovalo celý den. Vstřícně vyhověla našim požadavkům (a že jich bylo), které jsme kladli na úpravu fotek. Fotky jsou profesionální, originální a jde vidět, že fotografka má pro focení cit. Takže ze novomanželé Kotulkovy 10/10. Vřele doporučujeme pro focení jakýkoliv událostí, nejen svateb.

Beáta K.

9.9.2017 nebyla obyčejná sobota, ale byla to sobota s velkým S. Tento velký den od rána až do pozdního večera s námi strávila i Kája Zeťová. Nebyla jen naší fotografkou, ale i kadeřnicí, vizážistkou, aranžérkou, psycholožkou, podržtaškou, pohlídejpsovou a co hlavně skvělou účastnicí naší svatby. I díky ní byl tento den jednoduše fantastický a za tohle vše jí patří obrovský dík. Výsledkem toho všeho jsou nádherné fotky, které nám navždy zůstanou.

Jiří H.

Kajo, moc dekujeme za uchvatne fotky cele nasi rodiny! Tva trpelivost s detmi, smysl pro atmosferu foceni a detail, ale hlavne neunavne dobra nalada nam spoluvytvorili bezvadne odpoledne s kupou uzasnych zaberu navrch. V budoucnu uz nikdy jinak, tesime se na Tebe pred Tvym fotakem!

Blanka J.

Strašně moc děkujeme úžasné pani fotografce Kaji za dalsi super krasne fotky!! Můžeme strašně doporučit pani fotografku a priste znova!!! opravdu veliká spokojenost, moc ti děkujeme Kájo, že můžeme mít tak kouzelné fotky....

Marie K.

Před nedávnem jsme měli tu čest vyfotit se u paní fotografky a musím říct, že celé focení a následně i fotky zdaleka předčily naše očekávání. Paní fotografka je milý, usměvavý človíček - je trpělivá, jde na ni vidět, že má krásný vztah k dětem. Je to opravdu člověk, na kterém jde vidět, že svou práci dělá s obrovskou láskou. Mnohokrát děkujeme za nádherné fotky, jste poklad!!!

Anna J.

Neskutečné obrovské děkuji patří mé dvorní fotografce, která nejen vystihla přesně to, co jsme si s manželem přáli ale hlavně rychlost a důslednost odvedené práce při focení,při kterém vznikly ty nejšťastnější,nejkrásnější fotky na světě. Aneb Máma,Táta a Malá v bříšku... užíváme si to naplno. Děkuju

Ludmila Z.

Moc děkujeme za nádherné svatební fotografie. Díky tobě byl náš svatební den nezapomenutelný a moc jsme si ho užili. Jsme moc rádi, že jsem si vybrali právě tebe, až nastane další příležitost, budeme se těšit na další společné focení. Ještě jednou děkujeme a všem doporučujeme

Tomáš J.

Mockrát vám děkujeme za krásné odpoledne a focení v Lešné ...byla jste užasně pohotová a milá.nerada se usmívám na fotoaparát a vy jste to dokázala i nejmenšího lumpa naučit.Moc díky.

Veronika S.

Odvážný krok v životě udělat jsme se rozhodli, a Karolínu Zeťovou na svatbu si pozvali. Vše proběhlo skvěle, skoro jsme nevěděli o ní, jen sem tam zahlédli, jak na nás objektiv kloní. Na to, že škaredé počasí bylo poměrně, všechny fotky od ní vyšly nádherně. A nám nezbývá, než upřímné DÍKY říct, a běžíme společnému životu vstříc.

Marie J.

Obrovský dík patří Káji! zvažoval jsem na koho se obrátit při focení svatby, přeci jen to je jednou za život a s Kájou se znám už pěknou řádku let a tak jsem si nebyl jist zda zvládne roli fotografky a mé dobré kamarádky v jednom... Zvládla to naprosto fenomenálně a skvěle ! Nadělila nám nerušený klid při obřadu v Rožnosvkém kostele kde se pohybovala snad po špičkách a my všichni jsme si mohli vychutnat neuvěřitelnou atmosféru a potom, tolik překrásných fotek z průběhu celého dne, pak sólo focení a dokonce si s námi stihla dát i štamprlu a zapogovat :) naprosto úžasné, díky díky díky!

Ondřej J.

Moc děkuji za skvělé strávené odpoledne. Kája je moc šikovná fotografka, má výborné nápady a zlaté ručičky, fotečky jsou prostě dokonalé :-) Můžu vřele doporučit .

Barbora J.

Děkuji ti Kájo za celou rodinu za krásné focení v Lešné :) Jako vždy skvělý přístup, skvělá práce s dětmi i dospělými :D :D Těšíme se na další focení s tebou :) Už se nás prostě nezbavíš!

Wenca H.

Děkuji Karolínko za úžasné fotečky a za profesionální přístup, za příjemně strávené odpoledne a za to, jak svým nadšením dokážete z člověka vytáhnout to nejkrásnější. Těším se zase někdy příště.

Naďa P.

Moc děkujeme za nádherné svatební fotografie. Díky tobě byl náš svatební den nezapomenutelný a moc jsme si ho užili. Jsme moc rádi, že jsem si vybrali právě tebe, až nastane další příležitost, budeme se těšit na další společné focení. Ještě jednou děkujeme a všem doporučujeme

Tomáš J.

Karolínu jsme poznali loni když nám fotila svatbu...její přístup byl geniální a fotky jsou úžasné a protože letos čekáme přírůstka do rodiny znovu jsme ji kontaktovali a těhotenské fotky jsou více než úžasné:) rádi se k ni budeme vracet;) všem moc doporučuji ať na svatební foceni tak na jakékoliv jiné .

Klára Z.

Moc děkujeme za krásné fotečky. I když nám malý nespinkal, paní fotografka si uměla poradit a vznikly z toho krásné fotky!!!

Iveta Š.

Spokojenost 100%.Krásné fotky, profesionální přístup, výborná spolupráce. Děkuji a těším se na další focení.

Andrea F.

Moc děkujeme za nádherné fotografie. S přítelem jsme byli velice spokojeni, slečna Karolína byla velmi milá a přátelská. Atmosféra během focení uvolněná. Můžu jedině doporučit. :-) Byl to úžasný zážitek.

Lucie F.

Moc děkujeme za fotečky, velká spokojenost :) Super akčni,vymyšlivá a pro své zakazníky by se rozdala.Fotečky jsme dostali jak bylo slibeno,dokonce ještě dřiv. Už se těšime na dalši focení s Tebou.

Michaela K.

Moc děkuji za nádherné fotky mého úžasňáka z naší chalupy. Oceňuji velice přátelský přístup a ochotu fotit něco trochu jiného než ateliérovky :) Bylo to super odpoledne! Až budu chtít fotit něco dalšího, nebudu váhat opět kontaktovat!

Kateřina

Kajo, moc dekuji za prekrasne fotky me rodiny! Rychla komunikace, efektivni pristup a pratelska atmosfera, ktera bavila nas i nase dcery moc a moc. Nebudeme vahat po Vas sahnout i priste! Jen tak dal!!!

Blanka J.

Kamarádka do deště - nenapadají mě lepší slova! Fotit svatbu v podmínkách, které nám příroda nadělila byl nemalý oříšek a Kája si s tím i s námi poradila na jedničku :-) děkujeme za nádherné fotky a vřele doporučuji.

Kateřina V.

Děkujeme Kájo za zvěčnění našeho svatebního dne. Jeslti je dobré za něco utratit peníze tak je to rozhodně za tvůj čas a práci, která je dokonalá :) Ještě jednou s Kristýna Hrubá děkujeme a vážíme si toho, že si ten čas na nás vždy uděláš...

Václav H.

Chtěli bychom poděkovat úžasné fotografce a super človíčku že nám zvěčnila náš krásný svatební den . Fotečky jsou fantastické , Kája velice příjemný , nápaditý , spolehlivý a šikovný človíček . Můžu jen doporučit . DĚKUJEME Ája, Vašek a Vaneska.

Andrea H.

Děkujeme za nádherné fotky a krásnou vzpomínku na celý život :) S Karolínou jsme nafotili mnoho fotek, jak rodinné, tak portrétní a taky baby foto...

Alžběta Z.

Moc děkuji Karolínce za fotky,sama sobě se většinou nelíbím na fotkách,ale Kája dokázala zázraky,nádherné fotky,prefektní spolupráce,přístup a pohodu,vychvaluji do nebes, a doporučuji a s dětma to umí skvěle,malému se líbila hned :-) děkuji KÁJI.

Simona L.

Hrozně moc děkujeme za předsvatební i svatební focení. Karolínka je úplně úžasná, focení s ní bylo velmi příjemné. Fotky jsou nádherné a nemůžeme se vynadívat. Ještě jednou mockrát děkujeme a těšíme se na další focení.

Iveta H.

Kájo, díky moc za krásné fotky. Jsi moc šikovna, dokážeš poradit jak se tvářit,co dělat,takže jsme si focení opravdu užili. Ještě jednou díky moc a až budu chtít fotky vím kam se obrátit.

Alena K.

Karolínko moc ti děkuji za nejúžasnější fotky na světě...Vřele všem doporučuji !!!!!!!!! šikovná převelice......

Petra T.

Chtěla bych moc poděkovat Karolíně Zeťové za luxusní fotečky a skvělou zábavu při focení. Měla jsem strach jako někteří z Vás,že jsem nefotogenická a tak dále,ale všem mohu jen doporučit. Káji jsi prostě nej fotografka a ja jsem sťastná za ten den,který jsi si snad semnou pri foceni taky užila jako já s Tebou. Děkuji za všechno.

Marie S.

Nedávno jsem s Kájou fotila a musím říct, že to není jen úžasná fotografka a profesionálka, ale i supr holka. Focení probíhalo v naprosté pohodě a dobré náladě. Fotky byly rychle zpracované a já jsem s nimi naprosto spokojená! Kájo ještě jednou ti moc děkuji a ať se ti daří.

Hana S.

Zdravím všechny:-) musím říct,že jsme byli s focením moc spokojeni. Karolína s námi byla od brzkého rána až do noci,zachytila na fotografiích krásné chvíle a emoce. Fotky byly brzo hotové a bylo jich opravdu moc. Doporučují všem,kdo ještě hledáte fotografa pro svůj krásný den nebo jakékoli jiné focení:-) ještě jednou děkujeme:-)

Veronika M.

Velké naše díky patří moc šikovné a příjemné fotografce Káji, která po celou dobu focení měla dobrou náladu, kterou předávala i nám. Karolínin profesionální a zároveň kamarádský přístup zajistil, že to rozhodně není mé poslední focení u ní :-)

Pavlína D.

Dokonalost? Slabé slovo:-) Kája dokáže zachytit podstatu a vnitřní krásu každého z nás. Ať je člověk jaký chce, Kája dokáže dodat energii, která se skrývá ve Vašem nitru a proto její fotografie jsou tak jedinečné. Díky ní jsem probudila šelmu, která ve mně je. Děkuju

Ludmila R.

Při prvním focení vznikaly fotky v interiéru. První zkušenost s touto mladou slečnou, nicméně ne poslední :) Následně foceny další fotky, tentokrát šaty a spodní prádlo... foceno venku, vyloženě letní prostředí. Odpoledne stráveno v poklidu, s příjemnou a ochotnou fotografkou...výsledek naprosto bravurní, jak taky jinak....nahlédněte do galerie a posuďte sami :)

Denisa K.

Karolínu znám již od svých patnácti let,chodily jsme totiž do stejné třídy již na střední škole. Jelikož se zde ale vyjadřuji k umění této slečny,budu její kvality hodnotit z profesního a profesionálního hlediska. Pracuji již řadu let jako modelka,vizážistka a stylistka v jednom a tak dobře vím,že profesionalita, přístup k modelce, či portrétované osobě laické je stěžejní pro dokonalý výsledek.Karolína je velmi milá, k zákazníkům se chová vždy vstřícně a přátelsky,navozuje neskutečnou atmosféru u focení,takže se všechny zvěčněné dámy cítí v tu chvíli jako střed vesmíru a nejkrásnější na světě,což je vidět nejen ze spokojených jiskřivých očí nevěst, ale i z úsměvů na portrétních fotografií. Umět fotit a mít fotografické oko je dar od Boha a tato slečna jej jistě má,a díky talentu a tomu,že ji to velmi baví z ní je to,co je - profesionál :) Děkuji za spoustu krásných fotografii ze společně vzniklých projektů a děkuji za nafocení mé práce,fotky jsou přesně takové,jaké jsem si přála ;)

Dominika H.

Focení bylo fajn a probíhalo za hodně bojovných podmínek, ale ve výsledku to nebylo poznat. Slečna fotografka věděla, co přesně udělat, jaký dát pokyn, aby vznikla pěkná fotka. To se v její přítomnosti stalo samozřejmostí.

Petra B.