KAROLÍNA ZEŤOVÁ PHOTOGRAPHY

O MNĚ

Karolína Zeťová

Dobrý den,

předem bych Vás chtěla přivítat na svých stránkách, kde můžete shlédnout mé fotografické práce a zjistit veškeré potřebné informace.

A aby jste se dozvěděli něco i o mně....Focení jsem se začala věnovat již v roce 2004 a jsem šťastná, že i dnes mohu říct, že je to stále můj nejmilejší koníček.

Z oboru fotografie se věnuji především focení svateb, newborn, dětiček jakéhokoliv věku i jejich rodin. Ráda také fotím těhulky, portréty, glamour i akty. Fotím v exteriéru, ateliéru i jiných interiérech (na vyžádání i u vás doma).

Mým druhým koníčkem je grafika, tudíž případné retušování fotografie je u mne samozřejmostí. Vytvářím v rámci grafických prací návrhy vizitek, bannerů, plakátů, reklamy, loga, svatební oznámení, děkovné kartičky, apod.

Mimo focení nabízím i doplňkové služby jako vyvolání fotografií, vytvoření fotoknihy, fotoobrazu, plakátu či jiných produktů dle poptávky.

Na všech monitorech určených k práci s fotkami mám profesionální firmou zkalibrované barvy, tudíž veškeré fotografie budou vždy vypadat na mém monitoru tak, jako později v tištěné formě. Zamezí se tak různým nemilým překvapením s tmavými fotkami nebo zabarvením fotek do různých odstínů.

PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE A AKČNÍ NABÍDKY MĚ PROSÍM NÁSLEDUJTE NA FACEBOOK Karolína Zeťová photography...

Doufám, že se Vám mé stránky a má tvorba bude líbit a v případě dotazů mne můžete kontaktovat telefonicky nebo na emailové adrese. Určitě Vám ráda odpovím.

Vaše Karolína

 
 

Výstavy a významné spolupráce: